LaserStyle SC

Právě v moderní inovativní praxi získává na stále větším významu vysvětlování, informování a poradenství pacientům. Moderní metody ošetření musí být vysvětleny a důvody a přednosti někdy rozsáhlých ošetření musejí být pacientům názorně předvedeny.

Věrni mottu: „Obrázek řekne více než 1000 slov,“ podporuje LaserStyle SC „SuperCAM“ tyto každodenní aktivity názornými obrázky.

Zaměřením se na efektivní obsluhu a výkon dává LaserStyle SC „SuperCAM“ zubnímu lékaři k dispozici nástroj, který tvoří základ pro přesvědčivý poradenský rozhovor a dlouhodobou dokumentaci jednotlivých kroků ošetření a jejich výsledků. Při vývoji byl důraz kladen na vedle kvalitního obrazu také na snadné ovládání a extrémně nízkou pracovní hmotnost.
Výsledkem je LaserStyle SC, kompaktní, lehká a dobře použitelná intraorální kamera. Flexibilní použití díky bezkabelové technice, dlouhá doba použití díky moderní technice napájení a snadná práce díky lehkému, funkcionálními designu činí z LaserStyle SC dobrého průvodce při náročných ošetřeních.

Obrázek řekne více než 1000 slov

Indikace  

Skolení  

Kontakt  

Partneri  

Jobs  

Impressum